On-line lekce pro Vás – dnes začínáme!!

Milí klienti,

jak jsme Vás již informovali, od dnešního dne jsme pro Vás připravili pravidelné on-line lekce s našimi instruktorkami. Lekce poběží přes ZOOM https://zoom.us/, je třeba si tam vytvořit vlastní účet a pak se připojit přes pozvánku/link, kterou obdržíte těsně přes začátkem lekce na Vaši e-mailovou adresu. Spojení je možné  přes telefon, nebo počítač – umístěte si ho tak, aby zabíral Vaši cvičební plochu. Během lekce vy uvidíte nás a my vás, bude tedy možné kontrolovat správné provedení cviků stejně, jako bychom byli společně v sále.

Pro rezervaci jsem v systému vytvořili další sál – on-line https://zs.fitsyst.com/rozvrh-cviceni, rezervace tedy budou probíhat běžným způsobem, pozvánku obdrží jen ten, kdo je do lekce přihlášen. Kapacita je 10 osob. Veškeré lekce zvládnete v domácím prostředí s běžně dostupnými pomůckami – podložka, dvě  1,5 litrové pet lahve naplněné vodou, židle atd.

První lekce každé instruktorky je zdarma, tedy PO 18 hod Cardio/body s Veronikou, Út 19 hod Zdravá záda se Zdeňkou, ST 18 Jóga s Martinou a Čt 19 Cardio/body s Renčou. Další lekce lze platit permanentkou, pokud ji nemáte, lze ji zakoupit online. Platnost všech stávajících permanentek bude prodloužena o 2 měsíce. Přístup k dané lekci mohou samozřejmě využít i vaši ostatní rodinní příslušníci.

Ptáte se nás, jak je možné v této nelehké době podpořit naše fitko, abychom se v něm zase všichni mohli sejít – určitě nákupem permanentky nebo voucherem s platností 1 rok.

Zůstaňte s námi, abychom i my mohli zůstat s Vámi!

Přejeme Vám krásné svátky a těšíme se na viděnou – online, ale hlavně u nás v našich sálech:-)