Připravili jsme pro Vás lekce on-line!!

Naši milí klienti,

moc Vás všechny zdravíme a doufáme, že si i v této komplikované době udržujete krom zdravého ducha i zdravé tělo😊 Pohyb je to, co bychom aktuálně určitě neměli zanedbávat! Bohužel naše odloučení bude pravděpodobně trvat déle, než bychom my  – a doufáme, že i vy – chtěli. Nechceme ale čekat se založenýma rukama!

Pro všechny z Vás, kteří se i v domácím prostředí snaží hýbat, jsme natočili domácí video s Veronikou, k jeho zvládnutí Vám postačí jen Váha vlastního těla a dvě láhve s vodu, najdete ho zde: https://www.youtube.com/watch?v=NAtK7zEkdzc&fbclid=IwAR2r6HyLrCDWxTxtMe3YFeiHMCgKYELqSj-Ck_7E2Tdz1mL61ipa0aP7H5o

 

To ale není všechno!!!

S okamžitou platností nabízíme vedení OSOBNÍCH TRÉNINKŮ S VERONIKOU ON – LINE – tedy ve vašem domácím prostředí. Přes aplikaci Zoom (kterou je třeba stáhnout a vytvořit si jednoduchým způsobem vlastní účet). Vše z pohodlí vašeho domova, navzájem se uvidíme, sestavíme trénink na míru se zapojením všech hlavních svalových skupin. Více info a objednávky na: veronika@zssportovni.cz, nebo na tel. 773623909

To ještě stále není všechno, naše hlavní nabídka jsou ON-LINE SKUPINOVÉ LEKCE PRO VŠECHNY!! Opět přes aplikaci Zoom.

Od pondělí 13.4. nabízíme pro Vás pro všechny skupinové lekce na dálku s našimi/vašimi instruktorkami. Již od teď se můžete hlásit, v našem rezervačním systému  jsme vytvořili on-line sál s nabídkou jednotlivých lekcí – vy si můžete zacvičit v klidu domova s běžně dostupnými pomůckami v každé domácnosti (podložka, židle, lahve s vodu atd…) My uvidíme Vás, vy uvidíte nás a i sami sebe navzájem😊

Vždy každá první lekce jednotlivých instruktorů je ZDARMA!!! Můžete si jak tak v klidu vyzkoušet, zcela bez jakýchkoli závazků!

Všechny skupinové lekce i osobní tréninky lze hradit Vašimi stávajícími permanentkami, pokud ji nemáte -lze ji jednoduše zakoupit platbou převodem.

Veškeré info a dotazy na veronika@zssportovni.cz, nebo na tel. 773623909

Pojďme se zase potkat a zacvičit si společně!!

Těšíme se na Vás!

 

Vaše ZŠ Sportovní