Bosu

bosuLekce, při které se cvičí na jedinečné balanční polokouli – bosu. Při cvičení se tělo musí vypořádat s nestabilní základnou a tím pádem se musí výrazně zapojovat hluboký svalový stabilizační systém. Cvičení na bosu má původ v rehabilitaci, kde se tato pomůcka začala užívat poprvé.

Lekce začíná aerobním dynamickým zahřátím, následuje série posilovacích a balančních cviků zaměřených na celé tělo. Cvičení na bosu rozvíjí svalovou sílu, aerobní vytrvalost, rovnováhu a koordinaci. Zlepší se vám držení těla, čímž můžete zmírnit nebo odstranit bolesti zad, způsobené špatnými stereotypy.

Bosu
Bosu

Očekávat také můžete zpevnění problémových partií – bříška, zadečku, stehen a paží. Cvičení na bosu je určené úplně pro všechny, bez ohledu na věk, pohlaví nebo zdatnost. Každému tato pomůcka může nabídnout nějaký benefit. Profesionálním sportovcům cvičení na bosu pomůže stabilizovat kloubní aparát a posílit tělesné jádro, maminkám po porodu zpevnit břišní svaly, lidem se sedavým zaměstnáním odstranit bolesti zad.

Cvičení na bosu je zábavné, pestré a vhodné opravdu pro každého.