Masáže

Spa woman. Female enjoying relaxing back massage in cosmetology spa centre. Body care, skin care, wellness, wellbeing, beauty treatment concept.

Objednávky David Havránek tel 737281232

Klasická neboli švédská masáž

je považována za základní formu masáže, využívají se u ní různé způsoby tření a hnětení. Tato masáž je vhodná zejména pro uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a regeneraci. S masérem lze domluvit intenzitu vybrané masáže.
Kdy není služba vhodná? Onkologické problémy, osteoporóza, vážné problémy s křečovými žílami, horečnatá a akutně zánětlivá onemocnění, krvácivé stavy, těhotenství a měsíc po porodu, onemocnění srdce, epilepsie.
Woman enjoying spa treatment with honey

Medová masáž

Hluboce detoxikační účinky
Již po tisíciletí se med používá jako přírodní prostředek a to nejenom vnitřně, ale i ve formě masáží. Znali a využívali ji již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové i Římané. Medová masáž pomáhá proti stárnutí pleti, nádherně vyhlazuje pokožku. Pokožka je po masáži příjemně hladká a stimulované partie jsou jako tělíčko voňavého miminka.
Medová masáž odvádí nežádoucí škodliviny, které se v organismu hromadí z potravin, ovzduší, léků či kouření. Aktivní hmaty a jejich směrování stimuluje akupunkturní body na zádech a podporuje vyplavování toxinů. Během masáže začne med obvykle měnit strukturu a proměňovat se v šedavou hmotu. Med je vhodné aplikovat rovněž na stehna a hýždě, protože pravidelnou masáží dochází k viditelnému úbytku celulitidy. Pokožka se hluboko vyživuje a regeneruje. Med rovněž velmi dobře působí na artrózy, revmatická onemocnění svalů a kloubů, kam ho lze rovněž nanášet, chronickou rýmu a deprese. Má léčivé a relaxační účinky.
Kontraindikace: alergie na med a včelí produkty.

Doporučujeme
Speciální medová masáž – stehna > hýždě > bederní oblast – je vynikající k uvolnění stresu, detoxikaci a krásnému vyhlazení daných partií. Na konci masáže je lehkými tahy vmasírován přírodní olej. Vaše pokožka se stane velmi příjemná a nádherně hebká na dotek i pohlazení.

Woman Lying On Front Receiving Cupping Treatment On Back

Baňková masáž – baňkování

Velmi účinná technika na ztuhlé svaly
Masáž baňkami je starověká čínská metoda, známá již přes 3000 let a dodnes velice uznávaná a rozšířená. Tato technika je jedna z nejúčinnějších na ztuhlé svaly, partie zad a krku, ale i na onemocnění trávicího, dýchacího a pohybového aparátu. Přináší velkou úlevu při napětí v oblasti páteře – způsobené narušením funkce vnitřních orgánů. Nepřímo působí přes jednotlivé reflexní zóny na příslušné orgány. Dochází k odstranění jedů z tělních tekutin a lepšímu prokrvení tkáně. Dle potíží se baňky buď přikládají na určitá místa nebo se s nimi masíruje.
Indikace: bolesti páteře, onemocnění dýchacích cest, poruchy krevního tlaku, otoky, záněty kloubů a revmatické potíže.

Kontraindikace: celková infekce, horečka, krvácivé stavy, popáleniny, křečové žíly, těhotenství, menstruace.

Fisioterapeuta trabajando los hombros de una joven deportista. Quiromasajista teraputico trabajando. Tratamiento de sobrecarga muscular.
Sportovní, regenerační a relaxační masáže

Jsou velmi rozšířené a nejsou zdaleka určeny jen aktivním sportovcům. Celkově slouží k osvěžení a k rychlejšímu odstranění únavy. Jejich další význam je především preventivní, přispívají k lepší regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšují jejich elasticitu. Napomáhají lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Ve sportovní a rekondiční masáži se uplatňují hmaty klasické masáže, ale jejich pořadí a intenzita se modifikují podle cíle masáže. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Velmi účinné jsou například u lidí se sedavým zaměstnáním, které trápí bolesti zad a šíje. Relaxační masáž slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje. Po této masáži by již neměla následovat žádná náročnější činnost, naopak se doporučuje delší odpočinek vleže. Masáže se provádí za pomoci kvalitních masážních a éterických olejů vzájemně namíchaných dle potřeb i přání klienta.
Kontraindikace: rýma, virová, bakteriální či infekční onemocnění, onemocnění srdce, krve, plic.

Ceník masáží – sportovní, regenerační a relaxační

15 min masáže 30 min masáže 45 min masáže 60 min masáže 90 min masáže 120 min masáže
šíje v sedě, ruka, noha 150 Kč
záda a šíje 250 Kč
břicho a hrudník – prsní svaly 250 Kč
dolní končetiny zezadu nebo zepředu 350 Kč
horní končetiny 350 Kč
výběr partií v délce 45 min 350 Kč
výběr partií v délce 60 min 440 Kč
výběr partií v délce 90 min 590 Kč
výběr partií v délce 120 min 790 Kč

 

Ceník masáží – medová

30 min masáže 60 min masáže 90 min masáže
záda – aplikace 1 x 20 min + 2 x omytí 250 Kč
záda – aplikace 2 x 20 min + 3 x omytí 440 Kč
stehna, hýždě, bederní oblast – aplikace 2 x 20 min + vyhlazující krém 440 Kč
záda – aplikace 3 x 20 min + 4 x omytí – nejideálnější pro detoxikaci 790 Kč

 

Ceník masáží – baňkování

30 min masáže
záda a šíje (přiložení baněk na problematické partie 290 Kč