Masáže

Spa woman. Female enjoying relaxing back massage in cosmetology spa centre. Body care, skin care, wellness, wellbeing, beauty treatment concept.

Objednávky David Havránek tel.:  777 693 303

  Martina Hájková  tel: 603 703 357  + lymfatické ruční masáže

adresa : Brozánská 152 , Praha – Vinoř

Klasická neboli švédská masáž

je považována za základní formu masáže, využívají se u ní různé způsoby tření a hnětení. Tato masáž je vhodná zejména pro uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a regeneraci. S masérem lze domluvit intenzitu vybrané masáže.
Kdy není služba vhodná? Onkologické problémy, osteoporóza, vážné problémy s křečovými žílami, horečnatá a akutně zánětlivá onemocnění, krvácivé stavy, těhotenství a měsíc po porodu, onemocnění srdce, epilepsie.
Woman enjoying spa treatment with honey

Medová masáž

Hluboce detoxikační účinky
Již po tisíciletí se med používá jako přírodní prostředek a to nejenom vnitřně, ale i ve formě masáží. Znali a využívali ji již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové i Římané. Medová masáž pomáhá proti stárnutí pleti, nádherně vyhlazuje pokožku. Pokožka je po masáži příjemně hladká a stimulované partie jsou jako tělíčko voňavého miminka.
Medová masáž odvádí nežádoucí škodliviny, které se v organismu hromadí z potravin, ovzduší, léků či kouření. Aktivní hmaty a jejich směrování stimuluje akupunkturní body na zádech a podporuje vyplavování toxinů. Během masáže začne med obvykle měnit strukturu a proměňovat se v šedavou hmotu. Med je vhodné aplikovat rovněž na stehna a hýždě, protože pravidelnou masáží dochází k viditelnému úbytku celulitidy. Pokožka se hluboko vyživuje a regeneruje. Med rovněž velmi dobře působí na artrózy, revmatická onemocnění svalů a kloubů, kam ho lze rovněž nanášet, chronickou rýmu a deprese. Má léčivé a relaxační účinky.
Kontraindikace: alergie na med a včelí produkty.

Doporučujeme
Speciální medová masáž – stehna > hýždě > bederní oblast – je vynikající k uvolnění stresu, detoxikaci a krásnému vyhlazení daných partií. Na konci masáže je lehkými tahy vmasírován přírodní olej. Vaše pokožka se stane velmi příjemná a nádherně hebká na dotek i pohlazení.

Woman Lying On Front Receiving Cupping Treatment On Back

Baňková masáž – baňkování

Velmi účinná technika na ztuhlé svaly
Masáž baňkami je starověká čínská metoda, známá již přes 3000 let a dodnes velice uznávaná a rozšířená. Tato technika je jedna z nejúčinnějších na ztuhlé svaly, partie zad a krku, ale i na onemocnění trávicího, dýchacího a pohybového aparátu. Přináší velkou úlevu při napětí v oblasti páteře – způsobené narušením funkce vnitřních orgánů. Nepřímo působí přes jednotlivé reflexní zóny na příslušné orgány. Dochází k odstranění jedů z tělních tekutin a lepšímu prokrvení tkáně. Dle potíží se baňky buď přikládají na určitá místa nebo se s nimi masíruje.
Indikace: bolesti páteře, onemocnění dýchacích cest, poruchy krevního tlaku, otoky, záněty kloubů a revmatické potíže.

Kontraindikace: celková infekce, horečka, krvácivé stavy, popáleniny, křečové žíly, těhotenství, menstruace.

Fisioterapeuta trabajando los hombros de una joven deportista. Quiromasajista teraputico trabajando. Tratamiento de sobrecarga muscular.
Sportovní, regenerační a relaxační masáže

Jsou velmi rozšířené a nejsou zdaleka určeny jen aktivním sportovcům. Celkově slouží k osvěžení a k rychlejšímu odstranění únavy. Jejich další význam je především preventivní, přispívají k lepší regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšují jejich elasticitu. Napomáhají lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Ve sportovní a rekondiční masáži se uplatňují hmaty klasické masáže, ale jejich pořadí a intenzita se modifikují podle cíle masáže. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Velmi účinné jsou například u lidí se sedavým zaměstnáním, které trápí bolesti zad a šíje. Relaxační masáž slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje. Po této masáži by již neměla následovat žádná náročnější činnost, naopak se doporučuje delší odpočinek vleže. Masáže se provádí za pomoci kvalitních masážních a éterických olejů vzájemně namíchaných dle potřeb i přání klienta.
Kontraindikace: rýma, virová, bakteriální či infekční onemocnění, onemocnění srdce, krve, plic.

Ceník masáží – sportovní, regenerační a relaxační

15 min masáže 30 min masáže 45 min masáže 60 min masáže 90 min masáže 120 min masáže
šíje v sedě, ruka, noha 200 Kč
záda a šíje 300 Kč
břicho a hrudník – prsní svaly 300 Kč
dolní končetiny zezadu nebo zepředu 450 Kč
horní končetiny 450 Kč
výběr partií v délce 45 min 450 Kč
výběr partií v délce 60 min 600 Kč
výběr partií v délce 90 min 900 Kč
výběr partií v délce 120 min 1200 Kč

Ceník masáží – medová

30 min masáže 60 min masáže 90 min masáže
záda – aplikace 1 x 20 min + 2 x omytí 400 Kč
záda – aplikace 2 x 20 min + 3 x omytí 700 Kč
stehna, hýždě, bederní oblast – aplikace 2 x 20 min + vyhlazující krém 700 Kč
záda – aplikace 3 x 20 min + 4 x omytí – nejideálnější pro detoxikaci 1100 Kč

Ceník masáží – baňkování

30 min masáže
záda a šíje (přiložení baněk na problematické partie 300 Kč