Mgr. Irena Havránková

i
Sportu (volejbalu) jsem se věnovala závodně do svých dvaceti let. Po narození prvního dítěte a založení první společnosti jsem sport podstatně omezila, při dálkovém studiu právnické fakulty, následné povinné praxi advokátního koncipienta a založení advokátní kanceláře v kombinaci s narozením druhého dítěte už na sport nezbyl žádný čas. Ke sportu jsem se vrátila teprve před třemi lety, kdy jsem začala cvičit pod vedením instruktorek Veroniky Králové, Martiny Hájkové a Evy Svobodové, které mě opět rozhýbaly a inspirovaly k tomu, že jsem si ve svých 44 letech splnila sen a otevřela vlastní fitness centrum.
I přesto, že jsem se do dnešního dne nezbavila všech za poslední dvě desetiletí nabytých kilogramů, dnes díky lekcím, které tyto dámy vedou, dokážu uběhnout deset kilometrů a pohyb se pro mě stal opět srdeční záležitostí.
V roce 2016 jsem absolovovala rekvalifikační kurz fitness instruktor v Trenérské škole Fitness Slavia – ActiveFit a následně si doplnila své vzdělání v této oblasti o kurzy cvičení na balančních pomůckách a závěsných systémech ve Fit Praha.