Cvičení na zahradě!

Milí klienti,

na základě mírně uvolněných opatření si dovolujeme lehce rozšířit nabídku našeho cvičení – připravili jsme pro Vás LEKCE NA ZAHRADĚ – středa 18 hod Balanční cvičení a pátek 18 TRX s Irenou. Začínáme již tento týden 22.4.!

Lekce budou probíhat na rozlehlé zahradě na adrese Čeradická 660, sraz vždy 5 min před začátkem, o maximálním počtu 6 klientů, abychom dodrželi doporučené rozestupy. Veškeré cvičební pomůcky jsou pravidelně desinfikované ozónem.

Pro všechny, kteří zůstávají v klidu domova připomínáme, že probíhají LEKCE ON-LINE PŘES APLIKACI ZOOM – UT, ST a PA 8 hod ráno, PO ST a ČT V 18 a CT V 19 hod.

Pokud Vám skupinové lekce nevyhovují, v nabídce máme také ON-LINE OSOBNÍ TRÉNINKY!

Na všechny lekce je třeba se rezervovat v našem systému – SÁL ON-LINE a SÁL ZAHRADA, hradit je lze předem zakoupenou permanentkou (dle platného ceníku) – pokud ji nemáte, objednávky na Veronika@zssportovni.cz.

Veškeré Vaše případné dotazy rádi zodpovíme.

Zůstaňte s námi, abychom i my mohli zůstat s Vámi😊

 

Vaše Zš Sportovní