Přehled nabízených aktivit

cropped-Fotolia_108960439_M.jpg
Nové sportovně zábavní centrum ve Vinoři v budově zdravotního střediska otevírá od září 2016 sportovní lekce pro děti i dospělé. Rodičům dětí docházejících do školní družiny ZŠ Vinoř nabízíme doprovod dětí na kroužek ze školní družiny a po skončení kroužku odvedení dětí zpět do školní družiny.
Dále nabízíme hlídání dětí školního věku od pondělí do pátku od 13:00 hod do 16:30 hod za cenu 1.000 Kč měsíčně.

Pro děti

• Hathajóga a akrobatická jóga pro děti 7-10 let (chlapci i dívky)
  • Kruhové tréninky pro děti 7-10 let formou zábavných překážkových drah s využitím balančních pomůcek (bosu, malé i velké míče, balanční čočky) ale též závěsného systému TRX (chlapci i dívky)
  • Bosu pro děti 7-10 let (chlapci i dívky)
  • Aerobic pro děti 7-10 let (chlapci i dívky)
  • Fitball pro děti 7-10 let (chlapci i dívky)

Pro teenagery

• Bosu pro teenagery 10-15 let
  • Kruhový tréninky pro teenagery 10-15 let
  • Akrobatická jóga pro teenagery 10-15 let
  • Fitball pro teenagery 10-15 let
  • TRX pro teenagery 10-15 let (vhodné zejména pro chlapce, ale též i pro dívky)
  • Aerobic pro teenagery 10-15 let (dívky) v rámci kterého si děti vyzkouší též step aerobic, kickbox aerobic

Pro dospělé

• Jóga, rodinná jóga a power jóga pro dospělé
  • Aerobic pro dospělé
  • Bosu pro dospělé
  • K2 hiking pro dospělé
  • Kruhové tréninky pro dospělé
  • TRX pro dospělé
  • Fitball pro dospělé

• Cvičení s fyzioterapeutem pro děti i dospělé (zajistíme po dohodě)

• Služby výživového poradce a osobního trenéra

• Sportovní masáže, medové masáže a baňkování

Všechny lekce budou probíhat po skupinkách maximálně deseti dětí nebo osmi dospělých, instruktor tedy bude mít dost prostoru na to, aby se jednotlivým klientům věnoval a případně je upozornil na chybně provedené cviky. Cvičení jsou vhodná též pro úplné začátečníky, po dohodě je možnost zajistit vstupní diagnostiku pohybového aparátu klienta a doporučit vhodná cvičení k posílení ochablých a protažení zkrácených partií. Je možné též využít služeb osobního trenéra, který připraví tréninkový plán na míru a vede klienta individuálně. Ve všech lekcích je kladen důraz na posílení vnitřního stabilizačního systému, cvičení probíhají převážně s vlastní vahou těla, nepoužíváme klasické fitness stroje ke cvičení izolovaných partií.