Den otevřených dveří a zápisy na dětské lekce

Vážení klienti,
termín kolaudace 20.09.2016 se blíží 🙂 Den otevřených dveří předběžně plánujeme na sobotu 24.09.2016 od 10:00 hod do 14:00 hod. V rámci dne otevřených dveří budete mít Vy i Vaše děti možnost si ZDARMA s našimi instruktory zacvičit jogu pro děti i dospělé, bosu, aerobic a fitball pro děti, TRX, TABATU a K2 hiking pro dospělé. Po celou dobu budou přítomni též lektoři kroužku Brick4Kidz, příznivci LEGO stavebnice si tedy přijdou na své.
Na dni otevřených dveří budete moci zapsat děti na všechny dětské lekce.
Veškeré pomůcky jsou k dispozici, s sebou tedy potřebujete pouze věci na cvičení a dobrou náladu.
S ohledem na omezená místa Vám doporučujeme si zarezervovat na sobotu 24.09.2016 místa v našem rezervačním systému na http://zs.fitsyst.com/ a nebo na telefonu 702 080 670.

Na ostatní lekce se můžete registrovat a objednávat v našem rezervačním systému, nutno k zobrazení rozvrhu v rezervačním systému nastavit týden od 19.09.2016 a následující.
Registrace a objednávky na pololetní dětské lekce a lekce pro teenagery (označené jako X teens) nejsou v rezervačním systému možné, objednávky na pololetní kroužky přijímáme a veškeré další informace ke kroužkům a provozu školního klubu poskytujeme
– osobně v budově zdravotního střediska ve Vinoři (AK Havránková)
– emailem
objednávky, recepce: info@zssportovni.cz
Veronika Králová: veronika@zssportovni.cz
Mgr. Irena Havránková: irena@zssportovni.cz
– telefonicky na tel. čísle 702 080 670.
Možnost úhrady platební kartou.