Pozor, od pátku 18.12. cvičíme opět venku na zahradě!

Milí klienti,

přejeme Vám krásný adventní čas.

Dle nařízení od pátku 18.12. přesouváme fitko opět na zahradu Čeradická 660, prostory fitka budou zavřené. Ničeho se ale nebojte! Cvičíme pod zastřešenou pergolou s novým venkovním kobercem a plynovým teplometem. Rozvrh je pro Vás již připraven v našem rezervačním systému https://zs.fitsyst.com, připravili jsme pro Vás následující nabídku:

PO 18:15 TABATA

ÚT  8:00 KRUHOVÝ TRÉNINK, 18:15 PEVNÝ ZADEK

ST 7:00 BOSU KRUHOVÝ TRÉNINK, 8:00 TABATA, 18:15, BODYFORM/STEPAEROBIC

ČT 8:00 BOSU, 18:15 TABATA

PÁ 7:00 BOSU KRUHOVÝ TRÉNINK, 8:00 BODYFORM, 18:15 BOSU

Všechny Tabaty budeme opět streamovat online na našem Facebooku Zš Sportovní!!

Cvičení nebude probíhat pouze ve dnech 24.-26.12 a 31.12. večer a 1.1. ráno, jinak jsme tu pro Vás i mezi svátky!

Cena 200,-/lekci nebo 1 vstup z permanentky, rezervace předem nutná!

A jaké vzkazy mají pro vás ti, kteří s námi venku již pravidelně cvičí?

Pobyt venku je nejzdravější. Mám pozitivní zkušenost ze cvičení na zahradě z předcházející doby. Jsou k dispozici teplomety. Cvičení není na zemi. Omezené množství lidí zajišťuje zdravotní bezpečnost. Maria V.

Já cvičení venku mám raději z těchto důvodů: Více místa kolem sebe, svěží vzduch, večerní cvičení s výhledem na měsíc, rozhodně není zima, ba naopak si možná i více zamakáte abyste se právě udrželi v tempu po celou dobu, skvělý relax před tím než si jdu lehnout doma do teplé postele Michaela K.

Cvičím a běhám s Veronikou už 3 měsíce v každém počasí a upřímně, úplně největší motivace pro mě je, že díky tomu můžu bez výčitek jíst a pít skoro všechno, což v mých skoro 50 letech jinak nemůžu ;-)……. Myslím, že taková motivace se především před Vánocema hodí, nemyslíte?!  Andrea:-D

Na ranních hodinách je strašně krásný pohled na vycházející slunce, zlepší mi to náladu na celý den :-)Obecně po cvičení venku se cítím víc svěží a relaxovaná. Přijít domů večer po cvičení ke krbu se sklenicí vína je naprosto super! Anita F.

Cvičení venku je Challenge, je jednoduché přijít do vyhřátého fitka ale venkovní cvičení v zimě je náročnější (pro psychiku) ale o to lepší pocit je na konci

Výhody:

Když je chlad lépe se cvičí – větší výdrž

Neflákám cvičení protože se potřebuji zahřát – cvičím ze všech sil

Venku je též neomezené množství čerstvého vzduchu – (i když jsou ve fitku otevřená okna, vzduch se rychle vydýchá)

V době pandemie se nemusím obávat nákazy – resp o hodně menší pravděpodobnost