Individuální tréninky nově i u Vás doma!!

MILÍ KLIENTI, NOVĚ V NAŠEM CENTRU NABÍZÍME I OSOBNÍ  TRÉNINKY U VÁS DOMA!

V této nejednoduché době je nutné, abychom si všichni zachovali zdravý přístup k životu a pravidelnou dávku pohybu. Pravidelně desinfikované pomůcky dovezeme až k Vám domů, nebo využijeme vašich domácích zdrojů.

Osobní trénink je cvičení vedené odborníkem se zaměřením na individuální potřeby a přání klienta. S osobním trenérem dosáhnete svých vysněných cílů bezpečným a zdravým způsobem. Celý trénink je vedený pod dohledem našich osobních trenérů a přizpůsoben vašemu zdravotnímu stavu a fyzickým možnostem. Vytvoříme Vám jej na míru, proto je vývoj velmi dynamický. Pod odborným dohledem a správně zvolenou motivací dosáhnete snadněji a rychleji svých cílů, než na skupinových lekcích. Je určený všem, kteří preferují osobní přístup, intenzivní dohled a korekci cvičení. Podstatou osobního tréninku je individuální přístup, který zohledňuje váš zdravotní stav, vaše časové možnosti, oblíbené pohybové aktivity, metody cvičení, ale i jiná vaše přání a představy. Tréninky nabízíme v rozsahu našich běžných lekcí, tj Tabata, Bodyform, Jóga, Pilates nebo Pevný zadek.

CENA:  690,- JEDNOTLIVÁ LEKCE

6000,- PERMANENTKA/10 VSTUPŮ

Naše instruktorky Veronika, Renata a Martina jsou Vám k dispozici, dle vašich a našich časových možností. Budeme se Vám plně věnovat, jsme tu pro Vás!

kontakt: veronika@zssportovni.cz tel: 773623909
www.zssportovni.cz
objednávky a registrace ke cvičení na zs.fitsyst.com