Kurz Pilates s Alex – Ohebnost a správný postoj

KURZ CVIČENÍ PILATES PRO POKROČILÉ s ALEX
„OHEBNOST A SPRÁVNÝ POSTOJ“
Specializovaný kurz zaměřený na výuku pilates techniky na podložce.
Vytrénujeme své tělo ke vzpřímenému postoji a k půvabnějším pohybům.
Postoj velmi upoutává naši pozornost. Nejvíce si všímáme těch, z jejichž držení těla vyzařuje šarm, elegance a sebejistota. Nejde jen o vzpřímenost, ale i o pružnost těla. Díky dostatečné flexibilitě můžeme tělo protahovat, ohýbat nebo otáčet, aniž bychom se vystavovali riziku poranění.
Kurz zahrnuje tvorbu modifikací, které činí pilates dostupným všem úrovním cvičenců bez rozdílu věku, zdravotního stavu, sportovního a pohybového zaměření. Každý účastník postupně osvojí pohybové dovednosti spojené s pilates technikou a následně se naučí využívat tuto skvělou metodu cvičeni i v běžném životě.
Lekce probíhají pod vedením certifikované instruktorky.

Termín: každou neděli 17:00 – 18:00 (27. 1. – 31. 3. 2019)
Cena kurzu: 1400 ,- Kč – 10 lekcí
Maximální počet účastníku: 8 klientů
V případě absence je možné si v rámci délky trvání kurzu nahradit v jiných dnech 1 propadlou lekce na klasické hodině cvičení PILATES)
Přihlášky: veronika@zssportovni.cznebo na recepci centra
Více info na www.zssportovni.cz, kompletní rozvrh https://zs.fitsyst.com