Změny k 11.5.2020

Vážení klienti,

od 11.05.2020 je možné sportovat i ve vnitřních prostorách bez roušky, a to v případě organizovaných oddělených skupin. Pravidlo pro rozestupy dvou metrů od ostatních  zůstává zachováno. Stejně tak není stále možné používat zázemí fitness centra mimo WC. S velikostí našich sálů by tedy vevnitř mohlo cvičit maximálně 5 klientů a instruktor.

I nadále tedy budeme mít skupinové lekce venku, pouze v případě nepříznivého počasí se přesuneme dovnitř. Máme za to, že cvičení venku je za stávající situace to nejlepší, co Vám můžeme nabídnout. K2 trenažery jsou umístěny pod pergolou, K2 cvičíme tedy venku i za nepříznivého počasí.

Co se týká karet Multisport, tyto již nebudeme akceptovat.

Pokud si u nás zakoupíte permanentku, na požádání Vám vystavíme potvrzení pro Vaši zdravotní pojišťovnu či zaměstnavatele, který Vám na cvičení též mohou přispět a to nemalými částkami. Též akceptujeme SODEXO pas a to i karty (je možno hradit na našem terminálu kartou SODEXO). Informujte se u Vaší zdravotní pojišťovny či zaměstnavatele na tuto formu bonusu namísto karty Multisport a určitě k nějakému řešení dospějeme. Nebráníme se uzavření smluv s jinými společnostmi poskytujícími benefity, ale takový smluvní vztah musí být vždy vyvážený, a ne pouze ve prospěch jednoho z partnerů.

Děkujeme Vám, že jste dočetli až sem a těšíme se na viděnou

Irena a Veronika