Věnujte prosím pozornost pravidlům rezervací a jejich rušení

Milí klienti,

všechny naše permanentky jsou nepřenosné a platí na všechny lekce dle určení – tj dětské permanentky na všechny dětské kroužky a permanentky pro dospělé na všechny lekce pro dospělé a X teens. Využijte tedy možnosti cvičení libovolně kombinovat a zkusit tak vše, co naše centrum nabízí:-) Společnou permanentku akceptujeme pouze pro členy nejužší rodiny, tj rodiče a děti.

1 lekce K2 hiking pro dospělé a Xteens, Bungy pump 160 Kč

1 lekce ostatní skupinová cvičení pro dospělé a Xteens 140 Kč

10 lekcí permanentka na všechna cvičení pro dospělé a Xteens 1.300 Kč

20 lekcí permanentka na všechna cvičení pro dospělé a Xteens 2.200 Kč

sportovní kroužky pro děti 5-10 let 1.500 Kč (15 lekcí)

sportovní kroužky pro děti 5-10 let jednotlivé vstupy 150 Kč

Permanentky pro dospělé platí na všechny námi nabízené lekce pro xteens a dospělé.

Vlastní rezervaci můžete on-line zrušit 6 hodin před objednanou lekcí. Pokud se přeci jen stane, že na odpolední lekci nemůžete dorazit, zavolejte nám do 12:00 hodin na recepci (tel 773623909) a my Vaši lekci bezplatně zrušíme. V případě, že svoji lekci nezrušíte včas, bude Vám cena lekce stržena z Vaší permanentky. Platnost permanentek 10 vstupů je 4 měsíce, 20 vstupů 7 měsíců.

Prosíme Vás, rušte svoje rezervace, i když nemáte permanentku!
Rušení rezervací po povoleném termínu je ve všech případech NUTNÉ ŘEŠIT TELEFONICKY NEBO SMS.
Berte, prosím, na zřetel, že zrušení e-mailem neakceptujeme (nemusí se k nám dostat včas) a budeme požadovat náhradu vstupného, stejně tak v případě propadlé rezervace.
Při dvou neomluvených rezervacích si vyhrazujeme právo zablokovat Váš přístup do rezervačního systému.
Rezervaci můžete zadat i jako náhradník, pokud je lekce plná. Pokud se místo uvolní, přijde Vám zpráva na mail. Pozor, pokud jste zapsáni jako náhradník na ranní lekci, může dojít k uvolnění i během noci (až 6 hodin před lekcí).

Poskytujeme slevu 10% na permanentky pro dospělé po celou dobu, kdy bude Vaše dítě navštěvovat některý ze sportovních kroužků. Možnost plateb hotově, bankovním převodem, platebními kartami, flexi pasy a kartou MultiSport. Po domluvě též vystavíme daňový doklad pro Vašeho zaměstnavatele.

Všechny lekce budou probíhat po skupinkách maximálně deseti dětí nebo osmi dospělých, instruktor tedy bude mít dost prostoru na to, aby se jednotlivým klientům věnoval a případně je upozornil na chybně provedené cviky. Cvičení jsou vhodná též pro úplné začátečníky, po dohodě je možnost zajistit vstupní diagnostiku pohybového aparátu klienta a doporučit vhodná cvičení k posílení ochablých a protažení zkrácených partií. Ve všech lekcích je kladen důraz na posílení vnitřního stabilizačního systému, cvičení probíhají převážně s vlastní vahou těla, nepoužíváme klasické fitness stroje ke cvičení izolovaných partií.

V případě Vašeho zájmu Vám též nabízíme individuální lekce s našimi instruktory a též i sestavení jídelníčku na míru.