V pondělí 27.4. opět otvíráme!!

Milí klienti,

Máme pro Vás výbornou zprávu, od pondělí 27.4. opět otvíráme. Vzhledem k omezením, která vláda vydala, jsme se rozhodli přesunout prozatím  většinu lekcí ven. Určitě jsme v současné době jedno z mála sportovních center, které si tento luxus může dovolit!!

LEKCE NA ZAHRADĚ

Probíhají na rozsáhlé zahradě na adrese Čeradická 660, Vinoř, kde jsme pro Vás vytvořili zcela unikátní venkovní sportoviště. V rezervačním systému najdete úplně nový rozvrh, přesunuli jsme i k2 trenažery, takže vás čeká čistý vzduch a žádné roušky. Opdolední lekce začínají v 17:50 a 18 hod tak, abychom mezi lekcemi stihli desinfikovat pomůcky, především podložky. Přesto – pokud máte podložky vlastní, doporučujeme si je přinést. Veškeré pomůcky budou každý den densinfikovány generátorem ozónu, který jsme pro tyto účely pořídili. V případě opravdu nepříznivého počasí se jednotlivé lekce (krom K2) přesunou zpět do fitka ( budeme ho hlídat, aby počet klientů uvnitř nepřesáhl povolený počet 4-5)

OSOBNÍ TRÉNINKY

Osobní tréninky jsou opět možné v prostorách fitka, s využitím veškerých pomůcek. Tyto tréninky jsou v režimu 1+1 (v případě rodinných příslušníků 2+1), rezervace po osobní dohodě s Veronikou na veronika@zssportovni.cz, nebo 773623909.

REZERVACE A PLATBA

Lekce je nutné rezervovat tak, jak jste zvyklí – v našem rezervačním systému v sále označeném ZAHRADA. Lekce je možné hradit pouze permanentkou nebo platbou předem na účet, ne hotově.

Prosíme, doplňte si do svých účtů telefonní čísla!! V případě nepřízně počasí  a přesunu lekcí budeme psát sms, rezervace bez telefonního kontaktu budou smazány.

Všechny vaše stávající permanentky byly prodlouženy o 2 měsíce.

Bohužel až do odvolání nejsme schopni akceptovat platby kartou multisport.

Vzhledem ke veškerým omezením, která současná situace přináší a hlavně proto, abychom tu pro Vás mohli nadále být, jsme s platností od 27.4. nuceni změnit ceník jednotlivých lekcí, současně ale prodlužujeme platnost permanentek. Nadále platí, že pro přímé rodinné příslušníky lze využít jednu permanentku.

Permanentka 10 vstupů 1700,- platnost 6 měsíců

Permanentka 20 vstupů 3000,- platnost 9 měsíců

Permanentka 30 vstupů 4000,- platnost 12 měsíců

1 vstup zahrada 200,-

Osobní tréninky 1 vstup 600,- , permanentka 10 vstupů 5000,-platnost 6 měsíců

Zůstaňte s námi, abychom mohli zůstat s Vámi😊

 

Těšíme se na Vás, ještě víc, než jindy!

Vaše Zš Sportovní