Ranní Jóga s Janou vždy ve středu od 7 hodin!!

Pro všechny příznivce jógy máme dobrou zprávu, do rozvrhu přidáváme novou ranní lekci s Janou – každé úterý od 7 hodin.
Krom lekce pro dospělé u nás Jana od října povede i kroužek Jógy pro školní děti (ve čtvrtek 14:30) a 2 kurzy Cvičení pro rodiče a batolata (ve středu dopoledne).

Jmenuji se Jana Náhlovská, je mi 45 let. Jsem vdaná, mám tři děti a žiji s rodinou v Zelenči.
Jsem učitelkou ashtanga vinyasa jógy a lektorkou dětské jógy. Prošla jsem také několika workshopy a semináři zaměřenými na vedení hodin pohybových aktivit pro batolata, malé děti a děti předškolního věku. Skupinovým cvičením s předškolními dětmi a s malými dětmi s rodiči se věnuji již 8 let. Na této práci mě baví sledovat a hlavně podporovat psychomotorický rozvoj a růst dětí.