Předprázdninový kurz pilates s Alex

Milí klienti,

ještě do prázdnin jsme pro Vás připravili nový kurz Pilates s naší oblíbenou Alex

Skupinový kurz cvičení Pilates s pomůckami

Specializovaný kurz zaměřený na výuku pilates techniky na podložce. Obsahem a náplní kurzu je výuka základních cviku Pilates s využitím široké škály lehkého náčiní a nářadí (stability ball, fitness circle, flex band, over ball, toning balls, bosu…).
Kurz zahrnuje tvorbu modifikací, které činí pilates dostupným všem úrovním cvičenců bez rozdílu věku, zdravotního stavu, sportovního a pohybového zaměření.
Cvičení Pilates je zaměřene na správné využití kosterního aparátu, fyziologickou pohyblivost páteře, pánve a kloubních spojení. Vhodným, bezpečným a metodicky propracovaným přístupem odstraňuje svalové dysbalance. Celý program je silového, koordinačního, strečinkového a balančního charakteru.
Každý účastník si skrze Pilatesbody metodiku postupně osvojí pohybové dovednosti spojené s pilates technikou a následně se naučí využívat tuto skvělou metodu cvičeni i v běžném životě.
Lekce probíhají pod vedením certifikované lektorky

Termín: každou neděli 20:00 – 21:00 (20. 5. – 24. 6. 2018) Pozor krom neděle 17.4. kdy v sále probíhá Meditace gongem

Cena kurzu: 700,- Kč – 5 lekcí

Maximální počet účastníku: 8 klientů

V případě absence je možné si v rámci délky trvání kurzu nahradit v jiných dnech 1 propadlou lekci na klasické hodině cvičení PILATES)

fitness, sport, training and lifestyle concept – woman doing exercises on mat in gym