Pozor!! Nově akceptujeme i karty Edenred a Benefit plus, které mnoho zaměstnavatelů poskytuje!

Milí klienti,

rádi bychom Vás touto cestou informovali, že jsme rozšířili možnost úhrady  permanentek a vstupů kartami Benefit Plus a Edenred Benefits plus – které mnoho zaměstnavatelů poskytuje svým zaměstnancům. Ověřte si u svého zaměstnavatele, zda se to netýká i Vás – oba programy jsou adekvátní alternativou karet Multisport.  Karty fungují jako běžná platební karta, akceptujeme je v našem terminálu. K tomu opět připomínáme, že platba pomocí Sodexo stravenek a karet i nadále zůstává.

Taktéž stále nabízíme možnost vystavení faktury na cvičení, abyste tak mohli získat příspěvek od své pojišťovny!! K vystavení faktur potřebujeme pouze vaši adresu, zadanou v našem rezervačním systému.

Připomínáme, že stále do konce měsíce června platí bonus ve formě volného vstupu k nákupu jakékoli permanentky ( u permanentek 3000 a 4000 si místo něj můžete zvolit30 min  masáž s platností do konce září. To už se určitě vyplatí!!

Těšíme se na Vás

Vaše ZŠ Sportovní