Nová lekce s Alex – Zdravá záda

Pozor, od příštího týdne Vám přinášíme změnu v úterním rozvrhu, otvíráme novou lekci s naší úžasnou Alex lekci ZDRAVÁ ZÁDA, lekci- v dnešní počítačové době – vhodnou pro každého z nás!

Vždy každé úterý v 19 hod:-)

Lekce zdravá záda je cvičení, které je určeno pro všechny, kteří chtějí pracovat na odstraňování problému s bolestmi zad a všech ostatních kloubů.
Lekce zdravá záda vám pomůže, zvýšit flexibilitu a ohebnost, vyrovnat svalové dysbalance, zlepšit pohyblivost kloubů, odstranit bolesti zad a odbourat stres. V tréninku se zaměřujeme na hluboký stabilizační systém a jeho posílení. Využíváme rehabilitačních cviků, prvků jógy, Pilates a různých pomůcek (velkých a malých míčů, therabandů a dalších).Cvičení je vhodné i pro ženy po porodu, seniory, sportovce s jednostranným zatížením nebo osoby se sedavým zaměstnáním.