Nová lekce Lady XXL Bodyform s Irenou

Milé klientky a klienti,

Trápí Vás nějaké to kilo navíc? Máte chuť s tím něco udělat, ale chybí odvaha přijít do sálu plného štíhlých lidí a vysportované instruktorky? Máte obavu, že Vás bude okolí soudit a tak raději ani nezačnete? Pak máme lekci přímo pro Vás – od úterý 7.2. ve 20 hodin zařazujeme do rozvrhu zcela novou a unikátní lekci Lady XXL Bodyform s Irenou! Ona sama je opravdová žena a kdysi zažívala stejné pocity, jako většina z Vás. Přesto se tomu postavila čelem a dnes sama lekce vede
Přijďte si zacvičit a změnit tak sama sebe! Na lekci Lady XXL Bodyform se projdete na trenažeru K2 a vyzkoušíte různé balanční pomůcky, ale hlavně se nebudete cítit nepatřičně. Těšíme se na Vás, každá z Vás je i pro nás velkou motivací!!

Pokud máte ve svém okolí někoho, koho by naše nová lekce zajímala, pošlete ho, prosím, k nám:-)irena