Kurzy pro malé deti a jejich rodiče

KURZY CVIČENÍ PRO MALÉ DĚTI A JEJICH RODIČE POD VEDENÍM  CERTIFIKOVANÉ INSTRUKTORKY JANY NÁHLOVSKÉ

CVIČENÍ PRO DĚTI OD 10ti MĚSÍCŮ:  středa 10:00-10:40

CVIČENÍ PRO DĚTI OD 18ti MĚSÍCŮ:  středa 10:50-11:35

Zacvičí si děti i jejich rodiče!!

Ukázková lekce 25.9. v 10 hodin ZDARMA

Začátek obou kurzů 2.10. 15 lekcí + 1 náhrada v případě absence

Cena kurzu: 1650,-

Každému rodiči záleží na tom, aby se jeho dítě rozvíjelo správně, bylo zdravé a dobře prospívalo. Lekce cvičení pro malé děti je zaměřeno na psychomotorický vývoj dítěte, rozvíjí jeho tělesné dovednosti a už od útlého věku přivyká na pravidelnou pohybovou aktivitu. Ve skupině si navíc děti seznamují navzájem a lépe si osvojují základy sociálních dovedností. Na našich lekcích cvičení pro malé děti si s dětmi pohrajete i zacvičíte, připomenete dětské říkanky, písničky a jednoduché tanečky. Pro děti je velmi důležitý čas strávený s rodiči. Pravidelným cvičením na našich lekcích to bude čas strávený smysluplně. V průběhu kroužků pracujeme s mnoha pomůckami, takže se se svými dětmi nebudete ani chvilku nudit.

Více info na recepci, www.zssportovni.cz a Veronika@zssportovni.cz