Kurzy cvičení pro děti a jejich rodiče

KURZY CVIČENÍ PRO MALÉ DĚTI A JEJICH RODIČE POD VEDENÍM  CERTIFIKOVANÉ INSTRUKTORKY JANY NÁHLOVSKÉ

CVIČENÍ PRO DĚTI OD 10 MĚSÍCŮ:  PÁTEK 9:40 – 10:25

CVIČENÍ PRO DĚTI OD 2 LET:  PÁTEK 10:30 – 11:20

Zacvičí si děti i jejich maminky!!

Ukázková lekce 15.3. ZDARMA

Začátek obou kurzů 22.3. 2018. 10 lekcí + 1 náhrada v případě absence ( pátek 19.4 se necvičí)

Cena kurzu: 1500,-

Každému rodiči záleží na tom, aby se jeho dítě rozvíjelo správně, bylo zdravé a dobře prospívalo. Lekce cvičení pro malé děti je zaměřeno na psychomotorický vývoj dítěte, rozvíjí jeho tělesné dovednosti a už od útlého věku přivyká na pravidelnou pohybovou aktivitu. Ve skupině si navíc děti seznamují navzájem a lépe si osvojují základy sociálních dovedností. Na našich lekcích cvičení pro malé děti si s dětmi pohrajete i zacvičíte, připomenete dětské říkanky, písničky a jednoduché tanečky. Pro děti je velmi důležitý čas strávený s rodiči. Pravidelným cvičením na našich lekcích to bude čas strávený smysluplně. V průběhu kroužků pracujeme s mnoha pomůckami, takže se se svými dětmi nebudete ani chvilku nudit.

 

Přihlášky na recepci, mailem na veronika@zssportovni.cz, nebo na https://zs.fitsyst.com