Halloween jóga se Sylvií v pondělí 31.10. v 19 hodin!

Na pondělí 31.10. jsme pro Vás připravili lekci Rodinné Jógy v halloweenském duchu. Vezměte partnera, děti nebo babičku a přijďte se k nám pobavit a protáhnout! Těší se na Vás Silvie, v 19 hodin, rezervace přímo v rozvrhu.
Malé představení přímo od Sylvie:
Rodinná jóga propojuje dýchání, asány, párovou akrobatickou jógu, masáže a relaxaci. Je to zábavná a ve svém oboru ojedinělá kombinace pro kluky i holky a jejich rodiče! V rodinné józe se propojuje individuální vnímání sebe sama v asáně s pojetím sebe sama ve větším celku – ve spolupráci s partnerem/rodičem v akrobatické a masérské části. Akrobatická jóga i masáže umožňují získat základní znalosti a dovednosti v těchto oborech, dále pak pomáhají dětem najít a uvědomit si své hranice a získat ohleduplnost vůči sobě i svému okolí. Také učí v dnešní době tak podstatné dovednosti, jako: sebedůvěra, důvěra v ostatní lidi, komunikace.. Halloween rodinná jóga bude v odlehčeném a dekadentním / hrůzyplném duchu! Kostýmy na sebe, magie bude všude kolem nás!joga-halloween