14.1.2018 jsme pro Vás připravili nový termín meditace gongem!

MEDITAČNÍ KOUPEL VE ZVUKU GONGU
Pro velký úspěch nový termín!!
Chcete zažít hlubokou relaxaci? Chcete zažít meditační stav, kdy vypnete veškeré myšlenky a jste teď a tady?…..A je vám hladce, krásně a vyživeně? Nejen to. Vibrační ozvěny terapeutického gongu jsou pociťovány v celém těle a mají velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovují tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním. Harmonické zvuky a příjemné vibrace gongu mají schopnost léčit, hormonální i nervovou soustavu, psychosomatiku těla, snižovat stres, zlepšovat imunitu našeho těla, uvolňovat naše emoce a postoje, odstraňovat strach, napětí a negativní pocity.
Neděle 14.1.2018 20:00-21:15
Cena:320,-/75 min

Mgr. Černá Kamila – lektorka terapeutické jógy, konzultant ayurvédy
Praktikuje, studuje a učí jógu a jógovou terapii v tradici Šri T. Krišnamačariji. Předává své zkušenosti studentům Filozofické fakulty, spolupracuje s fyzioterapeutickým centrem THERAPY POINT, vede individuální hodiny jógy pro zájemce, konzultace v ayurvédě. Její lekce jógy jsou esencí předchozích studíí, Ayurvédy (Pawan Kanwar, Institut of Vedic studies, Dr.Frawley 2009-2010), 4 letého studia terapeutické jógy (Svastha Joga of Krisnamacharya, Ganesh Mohan, Dr. Gunther Niessen, Therapy program 2011-2015), esencí hormonální jógy a životními zkušenostmi. Vzdělává se u učitelů jógy u nás i ve světě (Védské meditace- Tim Mitchell 2015). Studium a praxe :Sacred Gong Bath meditation

Při meditaci zaujmete pohodlnou polohu, zavřete oči, uvolníte tělo i mysl a zaposloucháte se do znění gongu. Soustředíte se na svůj dech, a tím podpoříte proudění energie v celém těle. Součástí lekce je na začátku hodiny krátká jóga na uvolnění energetických oblastí, čaker (kriya) a pranayama.
Přihlášky na recepci, nebo Veronika@zssportovni.cz