Meditační koncert ve zvuku gongu s Kamilkou 9.3.2020

Milí klienti,
jsme moc rádi, že Vám opět můžeme nabídnout:
 
MEDITAČNÍ KOUPEL VE ZVUKU GONGU S Kamilkou
 
Pondělí 9.3.2020 20:15-21:30
Cena:350,-/75 min
 
 
Chcete zažít hlubokou relaxaci? Chcete zažít meditační stav, kdy vypnete veškeré myšlenky a jste teď a tady?…..A je vám hladce, krásně a vyživeně? Nejen to. Vibrační ozvěny terapeutického gongu jsou pociťovány v celém těle a mají velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovují tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním. Harmonické zvuky a příjemné vibrace gongu mají schopnost léčit, hormonální i nervovou soustavu, psychosomatiku těla, snižovat stres, zlepšovat imunitu našeho těla, uvolňovat naše emoce a postoje, odstraňovat strach, napětí a negativní pocity.
 
 
 
Mgr. Černá Kamila – lektorka terapeutické jógy, konzultant ayurvédy
Praktikuje, studuje a učí jógu a jógovou terapii v tradici Šri T. Krišnamačariji. Předává své zkušenosti studentům Filozofické fakulty, spolupracuje s fyzioterapeutickým centrem THERAPY POINT, vede individuální hodiny jógy pro zájemce, konzultace v ayurvédě. Její lekce jógy jsou esencí předchozích studíí, Ayurvédy (Pawan Kanwar, Institut of Vedic studies, Dr.Frawley 2009-2010), 4 letého studia terapeutické jógy (Svastha Joga of Krisnamacharya, Ganesh Mohan, Dr. Gunther Niessen, Therapy program 2011-2015), esencí hormonální jógy a životními zkušenostmi. Vzdělává se u učitelů jógy u nás i ve světě (Védské meditace- Tim Mitchell 2015). Studium a praxe :Sacred Gong Bath meditation
 
Při meditaci zaujmete pohodlnou polohu, zavřete oči, uvolníte tělo i mysl a zaposloucháte se do znění gongu. Soustředíte se na svůj dech, a tím podpoříte proudění energie v celém těle. Součástí lekce je na začátku hodiny krátká jóga na uvolnění energetických oblastí, čaker (kriya) a pranayama.
Přihlášky na recepci, nebo Veronika@zssportovni.cz