Dětské kroužky 2017/18

Milí rodiče,

od září v našem centru zase pravidelně běží dětské lekce Bosu – ve čtvrtek 16:30 ( pro maminky ve vedlejším sále souběžně lekce K2 s Irenou) a Balančního cvičení – v pátek 15:00.

Cena za jednotlivé dětské lekce je 150,-, nebo permanentka na 15 vstupů za 1500,- s platností 5 měsíců.

Pro velký úspěch rozšiřujeme nabídku kroužků Lega Bricks4kidz, a to 2x týdně v pondělí a pátek od 15 hodin, cena kroužku je 1800,-, přihlášky přímo na https://cz.bricks4kidz.com


Ve spolupráci s firmou kroužky.cz jsme pro Vaše děti připravili další nabídku:

Ahoj děti!
Vyberte si kroužek přímo tady ve sportovním centru – Mladoboleslavská 514 Přihlaste se na www.krouzky.cz do 12. září a odpoledne vás bude bavit!

VĚDECKÉ POKUSY I. – začátečníci pondělí 15:00 – 15:45 1800 Kč Laboratorní myška Žofka provede děti pokusy ze světa chemie, fyziky a přírodovědy. Vytvoříme si vlastní podmořskou sopku, mořské korály, vzkazy z tajného písma a mnoho dalšího. Naši malí vědci si povedou vlastní vědecký deník a budou pracovat s opravdovými zkumavkami, pipetami, kádinkami a dalším laboratorním vybavením. Deník a veškeré pomůcky jsou v ceně kroužku.

HIP HOP A STREET DANCE úterý 14:00 – 14:45 1500 Kč Hip hop new style, hip hop old style, streetdance, hype, funk, house…aneb druh tance spjatý s typickou hudbou i stylem oblékání. Cílem kroužku je rozvoj pohybových dovedností i pohybové paměti, kultivace tanečního stylu a radost z free-style pohybu! S nejlepší choreografií děti vystoupí na Taneční soutěži a Kroužkované podívané.

TANEČKY pro předškoláky středa 14:00 – 14:45 1500 Kč V mateřské škole dbáme při nácviku jednoduchých choreografií především na ladnost pohybu a správné držení těla. Důraz klademe na zábavnou a hravou formu taneční lekce. Kroužek je vhodný pro všechny holky i kluky, kteří mají rádi pohyb a hudbu.

AEROBIK středa 15:00 – 15:45 1500 Kč Na kroužku aerobiku se děti naučí nejen základní taneční kroky, ze kterých budou vytvářeny různé sestavy a choreografie, ale také se dozvědí, jak správně držet tělo, cítit rytmus a vnímat hudbu. Zpestřením kroužku budou tanečně-pohybové hry. S nejlepší sestavou děti vystoupí na Taneční soutěži a Kroužkované podívané.

HRA NA FLÉTNU čtvrtek 14:00 – 14:45 1500 Kč Na kroužku flétny se děti hravou formou seznámí se základy hry na nejjednodušší dechový nástroj. Za pomoci pracovního sešitu, který je v ceně kroužku, se děti naučí základní noty, osvojí si správné dýchání a cit pro rytmus a zahrají si první jednoduché písničky. Důraz je kladen na radost ze hry a rozvíjení lásky k hudbě na celý život.

Na výše uvedené kroužky docházejí přihlášené děti samy. Lektoři děti nevyzvedávají.

POZOR! 10 důležitých informacı́ pro rodiče:

Už̌ se na dětí moc těšíme!

1. Kroužky organizujeme už 18 let a moc nás to baví! 2. Velmi nám zaleží na spokojenosti každé holčičky a každého kluka! 3. Z našeho týmu lektorů a pedagogů vybereme toho nejlepšího KAMARÁDA pro vaše dítě. 4. Bezpečnost je u nás na 1. místě. Přihlášené děti lektoři vyzvednou ve třidě nebo ve družině a po skončenı́ kroužku je opět vrátí paní učitelce. 5. Kroužky, na které se přihlásí dostatečný počet dětí, začnou v říjnu. 6. Po každé lekci vám přijde e-mail, co děti na kroužku dělaly. Navíc pořádáme ukázkové lekce, vystoupení, turnaje, soutěže a výstavy.
7. Uvedená cena je za 15 lekci, platí se převodem na účet v září a v únoru (celkem je 30 lekcı́) 8. Všechny další důležité informace, fotky, reference a náplň kroužku jsou uvedeny na www.krouzky.cz 9. Pořádáme také víkendy v přírodě pro děti, pro rodiny, pro ženy a lyžařské pobyty. Podívejte se na náš krásný areál Kroužky nad Moníncem www.krouzkynadmonincem.cz a pojeďte s námi na víkend plný kroužků, lyžovánı́ a zábavy! 10. Je nám ctı́, že můžeme vaše děti provázet světem, který je baví! Děkujeme vám za důvěru.
KROUŽKY – školské zařízenı́, přihláška na www.krouzky.cz a na tel.: 224 250 498, info@krouzky.cz, kancelář Mánesova 3, Praha 2
Neváhejte s přihláškami, těšíme se na Vás i Vaše děti!