Ceník lekcí

Milí klienti,

všechny naše permanentky jsou nepřenosné a platí na všechny lekce dle určení  – tj dětské permanentky na všechny dětské kroužky a permanentky pro dospělé na všechny lekce pro dospělé a X teens. Využijte tedy možnosti cvičení libovolně kombinovat a zkusit  tak vše, co naše centrum nabízí:-) Společnou permanentku akceptujeme pouze pro členy nejužší rodiny, tj rodiče a děti.

 

Permanentka 10 vstupů 1700 Kč platnost 6 měsíců

Permanentka 20 vstupů 3000 Kč platnost 9 měsíců

Permanentka 30 vstupů 4000 Kč platnost 12 měsíců

jednotlivé vstupné 200 Kč

Osobní tréninky 1 vstup 600 Kč, permanentka 10 vstupů 5000 Kč platnost 6 měsíců

 

 

Vlastní rezervaci můžete on-line zrušit 6 hodin před objednanou lekcí. Pokud se přeci jen stane, že na odpolední lekci nemůžete dorazit, zavolejte nám do 12:00 hodin na recepci (tel 773623909) a my Vaši lekci bezplatně zrušíme.

V případě, že svoji lekci nezrušíte včas, bude Vám cena lekce automaticky stržena z Vaší permanentky. Pokud nemáte permanentku, budeme – v případě zrušení lekce po stanoveném termínu (tj 6 hodin před) – požadovat úhradu lekce.

 

Prosíme Vás, rušte svoje rezervace, i když nemáte permanentku!
Rušení rezervací po povoleném termínu je ve všech případech NUTNÉ ŘEŠIT TELEFONICKY NEBO SMS.
Berte, prosím, na zřetel, že zrušení e-mailem neakceptujeme (nemusí se k nám dostat včas) a budeme požadovat náhradu vstupného.

Při dvou neomluvených rezervacích si vyhrazujeme právo zablokovat Váš přístup do rezervačního systému.
Rezervaci můžete zadat i jako náhradník, pokud je lekce plná. Pokud se místo uvolní, přijde Vám zpráva na mail. Pozor, pokud jste zapsáni jako náhradník na ranní lekci, může dojít k uvolnění i během noci (až 6 hodin před lekcí).

Propadlé rezervace multisport nejdou hradit kartou a je třeba je uhradit v plné výši.

Stále platí, že lekce probíhají až od dvou přihlášených klientů. Pokud se chcete vybrané lekce zúčastnit ( a je nahlášen jen 1 klient), přihlašujte se, prosím, do 16 hodin. Jinak bude lekce zrušena a přihlášeným nabídneme jinou alternativu cvičení. Poslední dobou se nám zbytečně opakují případy, kdy bylo zájemců dostatek, ale bohužel se nepřihlásili včas.

Poskytujeme slevu 10% na permanentky pro dospělé po celou dobu, kdy bude Vaše dítě navštěvovat některý ze sportovních kroužků. Možnost plateb hotově, bankovním převodem, platebními kartami, flexi pasy. Po domluvě též vystavíme daňový doklad pro Vašeho zaměstnavatele.

Všechny lekce budou probíhat po skupinkách maximálně deseti dětí nebo osmi dospělých, instruktor tedy bude mít dost prostoru na to, aby se jednotlivým klientům věnoval a případně je upozornil na chybně provedené cviky. Cvičení jsou vhodná též pro úplné začátečníky, po dohodě je možnost zajistit vstupní diagnostiku pohybového aparátu klienta a doporučit vhodná cvičení k posílení ochablých a protažení zkrácených partií. Ve všech lekcích je kladen důraz na posílení vnitřního stabilizačního systému, cvičení probíhají převážně s vlastní vahou těla, nepoužíváme klasické fitness stroje ke cvičení izolovaných partií.

V případě Vašeho zájmu Vám též nabízíme individuální lekce s našimi instruktory a též i sestavení jídelníčku na míru.

permice